• +38(095) 868 48 86
  +38(097) 868 48 86
  +38(093) 868 48 86
 • Сурогатна вагітність, як проходять 9 мясяців

  Сурогатна вагітність, як проходять 9 мясяців

  1 і 2 місяць

  Початкові пару місяців для сурогатної матері, найголовніші. За цей час, дитина починає формуватися, а мати звикає до нової ролі. Починається повна підготовка організму, під бажання і вимоги дитини. Відбувається формування пуповини і плаценти, які в майбутньому будуть забезпечувати харчуванням, і збереженням малюка. Тому, безпеку при вагітності на ранньому етапі необхідна. Адже вже через 1 місяць, у дитини відбувається розвиток кісткової, травної системи, і починає працювати маленьке серце.

  Коли настає 6 тиждень, у малюка відбувається формування особи, в принципі стає видно, яким буде овал обличчя, розріз очей. Тому, дуже важливі перші 2 місяці, чим краще сурогатна мати буде піклуватися про себе, тим здоровішою буде малюк після народження.

  Складним даний період може бути і для самої сурогатної мами, адже організм перебудовується, гормони вирують, і навіть може наступити легкий ступінь депресії. На цьому рівні, жінка стає дуже емоційною. Потрібно розуміти, що вагітній важливо бути готовою до цих змін. І в разі якщо самостійно не вийде впоратися з емоціями, відвідувати психолога. Від цього може залежати здоров’я майбутньої дитини.

  Щоб бути здоровою, і зберегти свою емоційну складову в період вагітності, жінка повинна дотримуватися наступних правил:

  1. Настав вечір, відкладіть справи, займіться собою. Займіться улюбленою справою, відпочивайте і гуляйте.
  2. Сон – ваш друг! Під час вагітності жінка дуже багато спить. Не відмовляйтеся від цієї процедури, висипайтеся. Потрібно відпочивати з максимальним комфортом, і дозволяти організму розслаблятися. Він працює дуже сильно, і йому потрібен відпочинок. Післяобідній сон, теж важливий, а домашні клопоти можна розділити між близькими.
  3. Харчування дуже важливий нюанс в період вагітності. Якщо лікарі рекомендують вживати добавки та вітаміни, для здоров’я дитини, то робіть це обов’язково. Це необхідно для поповнення в організмі мікроелементів, які з початком вагітності з подвоєною силою витрачаються.
  4. Пам’ятайте, рух – це життя! Хоч і потрібно берегти себе, це не говорить про те, що потрібно сидіти вдома, і не виходити нікуди. Прогулянки на вулиці – це те, що необхідно для гарного самопочуття, і здорового дитячого організму.

  Погано? викличте лікаря

  При будь-яких змінах в здоров’я сурогатної матері, необхідно звернутися до лікаря, для встановлення причин. Адже на перших тижнях, організм сурогатної матері сильно крихкий, і потрібно дбати про нього максимально. Загроза викидня реальна. І якщо особливих загроз здоров’ю немає, не завадить консультація з лікарем клініки, або гінекологом який веде вагітність.

  Наступні два місяці вагітності

  Тіло малюка, яке формується і розвивається, майже сформовано до 3-4 місяця вагітності. У малюка розвинений мозок, травний тракт, і органи зору. Можна почати відчувати перші рухи, дитина проявляє активність. Ці рухи будуть незрозумілими, непередбачуваними. Більш плавними вони стануть після закінчення формування мозку, і дитина почне сприймати звуки і рухи які надходять ззовні.

  Організм сурогатної матері

  В основному, у вагітних жінок токсикоз триває протягом перших 8 тижнів, і по закінченню цього періоду припиняється. Відразу стає помітно зміна, поліпшення стану здоров’я. Тому наступні два місяці можна присвятити, тому, що подобається: переглядайте кіно, послухайте улюблену музику, читайте, гуляйте, займіться спеціальною гімнастикою.

  Зазвичай буйство фона гормонів вагітної, нормалізується до закінчення 3 місяця. Припиняються перепади настрою і швидка стомлюваність. Звичайно кожен організм індивідуальний і не варто хвилюватися, якщо ці симптоми тривають і на 4 – 5-му місяці вагітності.

  На цьому проміжку часу проявляється активність дитини, віна рухається, виходить відчути сильні поштовхи. Якщо поштовхи стають дуже різкими, то значить, що дитині не достатньо кисню. Щоб вирішити це питання, необхідно вийти на прогулянку і подихати свіжим повітрям. Або припинити виконувати фізичну роботу, яку вагітна виконувала до початку штовхання малюка.

  Не потрібно забувати про те, що для організму сурогатної матері потрібна велика кількість мінералів і різноманітних вітамінів. Потрібно звернутися до гінеколога для консультації, і дізнатися, що потрібно додати в раціон для правильного розвитку малюка.

  П’ятий і шостий місяць вагітності

  Формування скелета у дитини починається з досягнення 5-6 місяців. Тепер жінка повинна звернути увагу на продукти які містять кальцій. Сир, молоко, кунжут, мигдаль, часник, фундук – всі ці продукти є хорошим сховищем кальцію, і заповнять його втрати в організмі. Лікар, який спостерігає за вагітною в цей період, повинен порекомендувати препарати, які містять кальцій. Крім цього, правильно розрахувати його дозування, щоб організм дитини правильно сформувався.

  На початку 6 місяця в організмі сурогатної матері може з’явиться відчуття слабких сутичок. Це матка реагує на рух дитини, і якщо це приносить незручність, то варто провести консультацію з особистим гінекологом.

  Підказки для вагітних:

  • про взуття з високим каблуком потрібно забути, максимальна висота взуття допустима не більше 2 см, тим самим не будуть перевантажуватися ноги, і таке взуття стійке;
  • в період відпочинку намагайтеся перебувати на боці, щоб уникнути варикозу;
  • меню для вагітних має складатися з овочів, свіжих фруктів, рибних, м’ясних і молочних продуктів. Варто дізнатися у спостерігаючого лікаря, про наявність алергії, може якісь продукти будуть протипоказані;
  • потрібно більше відпочивати. Сон – не менше 8 годин. Прогулянки на свіжому повітрі обов’язкові. Бажано займатися спеціальною гімнастикою.

  Кінцеві терміни вагітності

  Вважається, що прослуховування класичної музики, на останніх місяцях вагітності, плідно позначається на формуванні характеру, й так само допомагає розвитку мозкової активності дитини.

  Щоб мати не втратила форму після пологів, потрібно застосовувати спеціальний бандаж. При його використанні дитина зможе перебувати в більш стійке положення.

  Печія – частий гість на останніх місяцях вагітності, щоб цього не допустити, їжте маленькими порціями. І робіть прогулянки після їжі.