1
Жінка репродуктивного віку (від 21 до 37 років)
Сурогатна мати
Сурогатна мати — це жінка, яка погоджується виносити і народити дитину, з якою у неї немає генетичного зв’язку, для бездітної пари і отримує за це компенсацію
Сурогатне материнство — це один з методів репродуктивних технологій, в результаті якого, жінка за власним бажанням погоджується виносити і народити дитину безплідному подружжю.
Сурмама не має генетичної спорідненості з малюком. Зате дитина буде рідною для тих, хто надав свій генетичний матеріал.
Участь в програмі сурогатного материнства сурогатної матері та біологічних батьків чітко регулюється законом України: Наказом МОЗ України № 787 від 09.09. 2013 «Про затвердження порядку застосування допоміжних репродуктивних технологій», Сімейним кодексом України, Правилами державної реєстрації актів цивільного стану в Україні затверджених Наказом Міністерства юстиції України № 52/5 від 18.10.2000 року.
Жінка репродуктивного віку (від 21 до 37 років)
Жінка, яка має власну здорову дитину (дітей)
Жінка з позитивним резус-фактором крові
Жінка без шкідливих звичок: куріння, алкоголь, наркотики
Жінка, яка не має медичних протипоказань до виношування вагітності
* Винагорода виплачується біологічними батьками відповідно до нотаріального договору.
Вся сума фінансової винагороди розбивається на кілька виплат:
Огляд у лікаря та взяття першої порції аналізів (8-12 день менструального циклу). Заповнення Анкети сурогатної мами. На перший візит з собою мати: паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтва про шлюб (розлучення), народження дітей.
Взяття другої порції аналізів (в будь-який день циклу, коли немає менструації. Входять мазки).
Список лікарів: терапевт, психіатр, нарколог, узд молочних залоз.
Знайомство (інтерв’ю) з біологічними батьками (особисте або відео конференція)
Підписання нотаріального договору з біологічними батьками.
Початок підготовки до переносу ембріонів (приблизно 2 тижні) та перенос ембріонів. Отримання компенсації за перенос.
Через 10 днів після переносу тест ХГЧ.
На 11-12 тижні вагітності перший скринінг та постановка на облік.
На 25 тижні вагітності переїзд у м. Київ.
Пологи та виписка з пологового будинку.
З метою забезпечення комфортних умов перебування під час програми та збереження Вашої конфіденційності ми допоможемо Вам переїхати тимчасово на час вагітності та пологів в Київ. Переїзд полегшить Ваші періодичні візити до лікаря, значно знизить ризик передчасних пологів
Для нас важливо, щоб пологи пройшли легко, успішно, і завершилися народженням здорової дитини. Наш партнерський пологовий будинок — один з найкращих в місті Києві, зі зручним розташуванням.
Якщо у вас є додаткові питання стосовно того, як стати сурогатною мамою, рекомендуємо звернутись за допомогою до наших координаторів. Консультація проводиться за телефоном, через електронну пошту, або в рамках персональної зустрічі у нашій клініці.
Необхідно зателефонувати або відправити заявку з сайту і записатися на огляд до лікаря на 8-12 день менструального циклу.
У перший день приїзду в клініку лікар дивиться Вас на УЗД, якщо все добре, в цей же день у Вас набирають всі необхідні аналізи для участі в програмі. Результати аналізів зазвичай готові через 7 днів і повідомляються сурмамі її координатором. Час перебування в нашій клініці 1-1.5 години.
Якщо у вас були пологи природним шляхом, то мінімум через 6-12 міс.
Ні, згідно із законами України, у сурогатної мами, обов'язково повинна бути дитина.
Сума компенсації (або як пишуть в пошуку ``Сурогатне материнство ціна``) за участь в програмі залежить від кількості дітей, яких сурогатна мама виношує і народжує за одну вагітність. І від того, як проходили пологи: природним шляхом або за допомогою кесаревого розтину.
Програма сурогатного материнства в клініці «Айвімед» - хороша можливість для жінки значно поліпшити своє фінансове становище, оскільки загальна сума гонорару становить до 24 000 євро.
Для сурогатної мами передбачені тільки дородові виплати по вагітності.
З моменту народження дитини на виплати, в тому числі виплату державної допомоги при народженні дитини, сурогатна мати претендувати не може.
Ні. З біологічними батьками та сурогатною мамою підписується нотаріальний договір, в якому сказано, що батьками новонародженої дитини є біологічні батьки, які несуть за неї повну відповідальність.
Ні. Кесарів розтин проводиться ТІЛЬКИ за медичними показниками під час пологів. В такому випадку лікар робить косметичний шов і сурогатна мама знаходиться в пологовому будинку додатково 2-3 дні.
Ні. Біологічні батьки та донори обстежуються у клініці. Тому можливість зараження від ембріонів (дитини) сурогатної мами абсолютно виключається.
Ні. Перенос ембріонів проводиться в операційній у клініці у стерильних умовах. Займає 15 хвилин і нагадує процедуру взяття мазків.
Біологічні батьки. Сурогатна мама нічого не сплачує.
Компенсація витрат за проїзд відбувається за наявності проїзних документів починаючи з другого візиту в Медичний центр. За перший візит Ви зберігаєте проїзні документи та надаєте їх під час другого візиту для повернення коштів.