• +38(095) 868 48 86
  +38(097) 868 48 86
  +38(093) 868 48 86
 • Скільки коштують послуги сурогатної матері

  Вартість сурогатного материнства

  Для кожної жінки материнство – це справжнє диво. Сім’я, де є дитина, стає щасливою, на жаль, цю радість дано випробувати не кожному. Безліч людей в Україні страждають від безпліддя. У тому випадку, коли ЕКО неможливе, саме сурогатне материнство стає виходом із безпліддя. Завдяки цій послузі батьки зможуть мати свою дитину, а сурмама зможе заробити пристойний гонорар. Нижче ми дізнаємося скільки коштує сурогатна мати, а точніше, яка ціна в Україні на її послуги.

  Основні вимоги до сурогатної матері

  Народження дитини за допомогою професійного центру відкриває можливості тим, хто не може змиритися з безпліддям. Багато сімей з усього світу звертаються саме до клініки в Україні. Українки мають відмінне здоров’я і легко справляються з виношуванням дитини. Усього через рік у будь-якій сім’ї може з’явитися генетична рідна дитина. Є кілька основних вимог до сурогатної матері:

  • Вік має бути від 21 до 37 років;
  • Rh тільки позитивний;
  • Психічне здоров’я;
  • Наявність власної дитини;
  • Відсутність шкідливих звичок.

  Крім того, не повинно бути жодних медичних протипоказань.

  Сурогатне материнство в Україні проходить на законних підставах, батьками дитини є її біологічні батьки. Це спрощує процес оформлення документів та дозволяє убезпечити пару, яка бере участь у програмі.

  Фінансові умови програми

  Головним, залишається питання, скільки коштують послуги сурогатної матері. До контракту входять основні та додаткові виплати. Вартість сурогатного материнства дозволяє забезпечити спокійну вагітність та отримати відмінну нагороду за допомогу бездітній парі.

  Заробітна плата за всю вагітність становитиме 3600 євро, причому в перший місяць сума розбивається на 2 частини, а потім систематично виплачується. Після пологів призначається 15 тисяч євро.

  Крім цього, прописані доплати в різних ситуаціях. На одяг виділяється 250 євро на 5 місяці. У разі, якщо знадобиться кесарів розтин доплачується 1500 євро. Якщо раніше жінка вже була сурогатною матір’ю та має відповідний досвід, вона отримує додатково 1000 євро. Якщо вдалося завагітніти двійнятами, доплата становитиме 2000 євро.

  Основні етапи

  Скільки отримує сурогатна мати, залежить від того, як саме пройдено всі етапи програми. При цьому обов’язково укладається договір, у якому прописуються основні умови. Це захист для обох сторін.

  Спочатку обов’язково відбувається знайомство, уточнюються усі питання, після цього підписується договір. Сурогатна мати проходить обстеження, а також готується до перенесення ембріона та здійснюється саме перенесення. Після 10 днів робиться тест за допомогою ХГЛ та фіксується вагітність. На 11-12-му тижні обов’язково проводиться скринінг, дівчина ставиться на облік.

  На 25 тижні сурмама переводиться до Києва для кращого медичного супроводу. Після цього залишається лише дочекатися пологів і отримати компенсацію, яка передбачена договором.

  Сурогатне материнство відбувається легально, з урахуванням законодавства України. Центр надає послуги з укладання договору, вигідного для обох сторін та враховує їх інтереси. У результаті сурогатна мати отримує винагороду, а біологічні батьки довгоочікуваної дитини.