• +38(095) 868 48 86
  +38(097) 868 48 86
  +38(093) 868 48 86
 • Подготовка суррогатной матери

  Підготовка сурогатної матері

  Все частіше люди користуються послугами сурогатного материнства. Причини можуть бути різні: від особистого усвідомленого вибору до особливостей організму жінки.

  У будь-якому випадку, вибір та підготовка сурогатної матері є дуже серйозним та відповідальним етапом.

  підготовка сурогатної матеріТак підготовка включає два основні критерії:

  • Психологічна підготовка сурогатної матері;
  • Підготовка організму сурогатної матері.

  Кандидатки в сурмами проходять ретельний відбір та перевірку. Співробітники нашої клініки делікатно і з повною відповідальністю підходять до цього завдання, адже це безпосередньо впливає на здоров’я малюка і комфорт пари, яка обрала послуги сурогатної матері.

  Наші клієнти можуть бути на 100% впевнені в психічному та фізіологічному здоров’ї жінок, які претендують на сурму їхньої дитини.

  1 етап підготовки сурогатної матері

  Клініка дуже відповідально ставиться до обстеження жінок, які хочуть стати сурогатною матір’ю.

  Насамперед, вони проходять безкоштовне медичне обстеження фізичного здоров’я, яке включає прийом у лікаря-гінеколога та УЗД органів малого тазу.

  Тільки після того, як наші спеціалісти підтвердять необхідний стан здоров’я претендентки, її припускають до наступних етапів.

  Особистий адміністратор веде кожну жінку, консультує з організаційних питань, допомагає заповнити необхідні документи та анкету.

  За заповненими анкетами надалі біологічні батьки вибиратимуть сурогатну маму, залежно від особистих уподобань чи рекомендацій спеціалістів.

  З психологічної точки зору, основна складність може виникнути після народження дитини. У сурогатної матері може бути сильно розвинений материнський інстинкт, на тлі чого виникне прихильність і навіть непереборне бажання забрати дитину собі. Такий сценарій розвитку подій є неприпустимим.

  Саме тому програма нашої клініки включає психологічну роботу в даному напрямку, щоб уникнути подібних інцидентів. Психологічна підготовка сурогатних мам, на рівні з біологічними обстеженнями, є вагомою та невід’ємною частиною їхньої підготовки. Щоб уникнути будь-яких труднощів клієнтів, а також дітей, які народилися за допомогою сурогатної мами, після народження дитини, єдиними її батьками є – генетичні.

  2 етап підготовки сурогатної матері

  Для успішної імплантації ембріона необхідно синхронізувати менструальний цикл сурогатної та біологічної матерів.

  Аналіз на вагітність проводиться через 12-14 діб після імплантації. У разі позитивного аналізу сурмамі виписують ряд гормонів, які необхідно приймати до 14 тижнів вагітності.

  З метою вдалого закріплення ембріона в матці, після його імплантації, сурогатної матері протягом 2 місяців протипоказані фізичні навантаження та сексуальні контакти.

  Весь період вагітності (і особливо перший триместр) сурогатна мама знаходиться під пильним наглядом лікарів клініки та опікою, увагою пари, яка вирішила таким чином завести дитину.

  Належний догляд, фізичний та психологічний стан сурогатної матері – найважливіші фактори під час виношування дитини.

  Після народження дитини, виключаються будь-які контакти сурогатної матері з парою, яка користувалася її послугами, і тим більше з дитиною, що народилася.