• +38(095) 868 48 86
  +38(097) 868 48 86
  +38(093) 868 48 86
 • Безпека

  Безпека

  Нам важливо щоб Ви почувались спокійно, впевнено та захищено, адже від цього у багато чому залежить успішне виконання програми екстракорпорального запліднення (ЕКЗ).

  Біологічні батьки та потенційні кандидати на сурогатне материнство або донорство яйцеклітин обов’язково проходять обстеження в медичному центрі інфекційні захворювання, патології репродуктивних органів, цитологічні обстеження. По результатам обстежень спеціалісти центру роблять висновок про стан здоров’я кандидатів на сурогатне материнство і донорство яйцеклітин.

  У випадку, якщо у кандидата виявлені захворювання або патологічні зміни, несумісні з участю у програмах ЕКЗ – Ваш координатор негайно повідомить нас про це, а також повідомить Вас про пораду лікаря, яким чином Вам варто почати процес лікування.

  Участь у програмах сурогатного материнства та донорства яйцеклітин є абсолютно безпечною для Вашого здоров’я за умов повного дотримання призначень наших лікарів.

  Досвідчені юристи медичного центру дбають про належне оформлення документальної частини програм. Донори яйцеклітин заключають обов’язковий договір з медичним центром. Біологічні батьки та потенційна сурогатна мати укладають між собою офіційну нотаріально засвідчену угоду, яка регулює всі правові та фінансові відносини між ними без участі третіх сторін.