• +38(095) 868 48 86
  +38(097) 868 48 86
  +38(093) 868 48 86
 • Анонімність

  Анонімність

  АНОНІМНІСТЬ для донорів яйцеклітин

  Вся інформація про особу донора яйцеклітин в нашій клініці є конфіденційною. Подружня пара, яка отримує яйцеклітини, отримує лише загальну інформацію відносно донора та його фенотипові (зовнішні) ознаки. В перелік цієї інформації входить: наявність освіти, вага та зріст, національна приналежність, колір волосся та очей, група крові та резус фактор, кількість дітей.
  Сім’я реципієнта підписує заяву про те, що вони зобов’язуються не вдаватись до спроб встановити особу донора та розшукати його, а також підтверджують, що виключаються будь-які варіанти встановлення контактів їх майбутніх дітей та донора яйцеклітин.
  Вся інформація про донорські програми є конфіденційною. Донор яйцеклітин має розуміти, що не має права брати на себе будь-які обов’язки відносно народженої дитини та не може вимагати інформацію про результати донорської програми.

  АНОНІМНІСТЬ для сурогатних мам

  Клініка не розголошує інформацію, надану сурогатною мамою для проходження в програму без її згоди на це. Сурогатній мамі допомагають переїхати з раннього строку на окрему квартиру для збереження її анонімності. Також, надається індивідуальна післяпологова палата під час всього перебування у пологовому будинку.